Gizlilik Politikası

Akademik Profesyoneller

Verileriniz Gizlilik Sözleşmesi Kapsamında Güvendedir

Bu Gizlilik Sözleşmesi (Gizlilik Bildirimi), www.biistatistik.com internet sitesini kullanırken, kişisel verilerinizin toplanması, işlenmesi, üçüncü kişilerle paylaşılması, muhafaza edilmesi, güvenliğinin sağlanması konularını ve bu konular ile ilgili olarak sahip olduğunuz haklarınızı açıklamaktadır.

Arama yapmak ve bilgi paylaşmak, diğer kullanıcılarla iletişim kurmak veya yeni içerikler oluşturmak gibi amaçlar dâhil olmak üzere hizmetlerimizi pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanmanız sırasında, bilgilerinizi ne şekilde kullandığımızı ve gizliliğinizi hangi yöntemlerle koruyabileceğinizi açık bir şekilde bilmenizi istiyoruz.

Mikademi Tıbbi İstatistik ve Yazılım ‘global gizlilik standartlarına’ uymaktadır. Bu Gizlilik Bildirimi mobil cihazlar da dahil olmak üzere, erişim veya kullanım yönteminize bakılmaksızın, internet sitemiz de dahil olmak üzere, bu Gizlilik Bildirimine atıfta bulunulan her tür uygulama ve hizmet sunumuna uygulanacaktır. Hizmetlerimizi kullanarak ve/veya hesap oluşturarak bu Gizlilik Bildirimi ve Üyelik Sözleşmemizi kabul etmekte ve bu Gizlilik Bildiriminde açıklandığı üzere, kişisel verilerinizi toplamamıza, kullanmamıza, gerektiğinde üçüncü kişilerle paylaşmamıza, muhafaza etmemize ve korumamıza rıza göstermektesiniz.

#01. Adım

Verileriniz 3. şahıslarla sizin isteğiniz ya da rızanız dışında paylaşılmayacaktır. ( ) Bununla birlikte verilerinizdeki kişisel veriler (hastaların T.C. kimlik numarası vb.) analiz için gönderilmeden önce ayıklanacak ( ) ve kontrol edilecektir. Ayrıca protokol numarası vb. bilgilerin sizler için veri kontrolünde gerekli olabileceği durumlarda sizin de aksini belirtmediğiniz sürece sistem üzerinde 3. kişilerin erişemeyeceği bulut hafıza sunucularında kaydedilecektir ( ).

#02. Adım

Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitesinde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Her kullanıcı, işbu Websitesini ve Uygulamaları ziyaret ederek veya kullanarak, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. İşlemler tarafınızca istediğiniz zaman geri alınabilir ( ). 

#03. Adım

Tüm bu önlemlere rağmen web sitemizle ilişki akademik profesyoneller ya da serbest analistlerden  size özelden herhangi bir şekilde ulaşan ya da mesaj/mail ( ) göndermeye çalışan olursa lütfen tarafımıza ihbar ediniz.