Tıbbi İstatistik Fiyatları

08Ara, 2017

İstatistiksel analizlerin fiyatları, çalışmanızdaki veri (değişken) sayısına, yapılacak istatistik analizine göre değişmektedir.

Ayrıca analizlerinizin sunumu yani SPSS output (çıktıları) şeklinde mi yoksa, detaylı bir şekilde tablo, grafik ve açıklamalar ile birlikte teslim edilmesine göre belirlenmektedir. Biyoistatistik bilgisi orta düzeyde olanlara ekonomik fiyat açısından SPSS output (çıktıları) yeterli olabilmektedir. Fakat istatistik & biyoistatistik hakkında yeterli bilgisi ya da tecrübesi olmayanlara tavsiyemiz ekonomik fiyatlardan biraz tavizde bulunmalarıdır.

Tıbbi istatistik fiyat ‘larının belirlenmesinde bir diğer önemli etken de verilerin giriliş biçimidr. Örneğin anketlerin hiçbir platforma (excell ya da SPSS) girilmeden elden tesliminde; anket veri giriş ücreti tahsil edilebilir. Anket veri giriş ücretinden kurtularak daha ekonomik fiyatlara çalışmanızın istatistiklerinizi yaptırabilmeniz için medi istatistik youtube sayfamızda excell veri girişi ve SPSS veri girişi detaylı olarak anlatılmıştır.

Ekonomik istatistik & biyoistatistik fiyatları için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Open chat
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?